O nas

Witamy wszystkich miłośników rasy Bernardyn

Przygoda z rasą „Bernardyn” zaczęła się w 2003 r. kiedy to zdecydowałem się zakupić mojej świeżo upieczonej żonie :) szczeniaczka o imieniu Sonia.
Tak pokochaliśmy tą rasę, że zdecydowaliśmy się na następnego pieska o imieniu Benek. I tak to się zaczęło, że do dziś jesteśmy zakochani w nich po uszy.
Szukałem wtedy psa z myślą o łagodnym charakterze, by był psem opiekuńczym i rodzinnym. Aby w przyszłości kiedy powiększymy naszą rodzinę był dla naszych dzieci wielkim przyjacielem. I tak się okazało, że rasa „Bernardyn” była świetnym prezentem dla mojej rodziny. Dziś kiedy mamy już dwójkę wspaniałych dzieci nie żałuję, że postawiłem na tę rasę, jest wspaniała!
Dążymy do tego aby psy wywodzące się z naszej hodowli i noszące przydomek PONIDZIAŃSKI BER, w pełni na tą nazwę zasługiwały i były Państwa dumą a naszą chlubą.

Naszym celem jest hodowla psów o potężnym masowym kośćcu, proporcjonalnej i wzorcowej budowie, szlachetnej głowie i pięknym pigmencie szaty.
Nasze pieski żyją w domowej atmosferze, miłości oraz cieple domowego ogniska. Nie trzymamy zwierząt w kojcach! Wychowują się swobodnie w otoczeniu naszej rodziny. Obcowanie z nimi sprawia nam ogromną radość.
Posiadanie własnej hodowli psów rasowych od dziecka było moim marzeniem. Zaraziłem tą pasją moją rodzinę. Dletego jestem dumny i cieszę się z tego, że poprzez moją pasję mam możliwość realizacji planów hodowlanych. Największą radością i największym prezentem jest dla nas moment, kiedy otrzymujemy wyrazy wdzięczności, zadowolenia od opiekunów naszych pociech. Takie chwile są dla nas bezcenne!
Zależy nam na profesjonalnym hodowaniu piesków, aby były wyjątkowe oraz doskonałe i niepowtarzalne w swoim typie.

W naszej hodowli stawiamy na jakość, a nie na ilość zwierząt.

Mamy nadzieję, że nasza hodowla będzie szczycić się wieloma sukcesami i wspaniałymi psiakami, mimo wszystko iż nie mamy jeszcze długoletniej tradycji. Nasza hodowla zarejestrowana jest w ZkwP / o Kielce (Związku Kynologicznym w Polsce)

Powrót